© Suomen Villakoirakerho r.y.  Finska Pudelklubben

Suomen Villakoirakerho SVK - Finska Pudelklubben FPK r.y. Virallinen rotujärjestö

ENGLISH

HALLITUS

Puheenjohtaja


Johanna Markola

Kyvenkuja 6

21420 Lieto

Puh. 050 465 4407

johanna.markola@gmail.com



Sihteeri, some-vastaava

Kati Hänel

Kaskipellontie 2

05800 Hyvinkää

Puh. 040 534 8578

hallitus@villakoirakerho.com



Varapuheenjohtaja, IT, pentuneuvoja

Jaana Rinkinen

Riihelänkatu 54

15810 Lahti

Puh. 0400 842 667

jaana.rinkinen@gmail.com


Rahastonhoitaja, Puudelin päätoittaja

Sirkka Virtanen

Kulmatie 5

15540 Villähde

Puh. 050 599 3053

sikke.virtanen@phnet.fi

Kerhokauppa


Taina Nieminen

Myllymäenkatu 1

06100 Porvoo

Puh. 0400 870 882

taina.nieminen@jmnoy.fi


Agility, toko ym. koetoiminta


Alli Arppe

Helsinki

Puh. 040 415 8481

agility@villakoirakerho.com

Varajäsen

Paikallisosastojen yhteyshenkilö

Päivi Lampinen

Lahdentie 781

01490 Vantaa

zanitaspoodles@gmail.com


Varajäsen


Carita Lund

Oitintie 1050

12100 Oitti

040 779 0126

carita.lund@elisanet.fi


Hallitus kokoontuu noin kahden kuukauden välein.


Käsiteltävät asiat voi lähettää hallituksen sihteerille mielellään sähköpostitse.

Seuraavat hallituksen kokoukset:

Keskiviikko 18.8.2021

Maanantai 20.9.2021

Keskiviikko 27.10.2021

Torstai 9.12.2021